Dažnai užduodami klausimai

Parduotuvės darbas:

Prekės: Kita:

Kokiais atvejais siunčiamos žinutės?

Iš mūsų parduotuvės žinutes gausite šiais atvejais:
  • Užsiregistravus parduotuvėje
  • Užsakius prekes
  • Patvirtinus prekių užsakymą
  • Kai prekes išsiunčiame
  • Mums siunčiant naujienlaiškį (tik jį prenumeruojantiems klientams)

Kodėl negavau žinutės?

Taip gali būti dėl kelių priežasčių:
  • Jūsų pašto sistema nusprendė, kad mūsų žinutė yra brukalas (spam). Taip dažniausiai nutinka Yahoo pašto naudotojams. Plačiau apie tai, skaitykite čia.
  • Jūsų pašto dėžutė yra perpildyta.
  • Naudojatės one.lt pašo sistema. Plačiau skaitykite čia.
  • Registruodamiesi parduotuvėje, netiksliai įvedėte savo adresą
Bet kuriuo iš nurodytų atvejų, galite susisiekti su mumis - padėsime išspręsti nesklandumus.

Kaip gausiu užsakytas prekes?

Prekės išsiunčiamos registruota siunta. Todėl jos bus pristatytos jūsų nurodytu adresu ir įteiktos adresatui, pasirašytinai. Jei tuo metu adresato namie nėra, pašto dėžutėje paliekamas kvietimas į paštą. Su šiuo kvietimu prekes atsiimsite kvietime nurodytame pašto skyriuje (atsiimant reikės asmens dokumento). Dažniausiai siuntiniai yra pristatomi ryte.

Ar yra galimybė prekes atsiimti asmeniškai, be siuntimo?

Jei esate iš Kauno, užsakius prekių už 10€ (34,53 Lt) ir daugiau, dėl prekių atsiėmimo galime susitarti, paskambinus mūsų telefonu 8 629 45231 (darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:00).

Per kiek laiko gausiu siuntinį?

Lietuvoje registruoti siuntiniai paprastai pristatomi per 2-3 darbo dienas. Tačiau tai priklauso tik nuo Lietuvos pašto apkrovimo ir galimybių. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Kaip sužinoti, kur yra mano siuntinys?

Išsiuntę jūsų prekes, visuomet atsiųsime žinutę, kurioje bus nurodytas siuntinio registracijos numeris. Paspaudę numerį, pateksite į Lietuvos pašto internetinę svetainę, kur bus parodyta, kurioje vietoje jūsų siuntinys yra. Paprastai nurodoma vieta (pašto skyrius), kurioje siuntinį pateikėme Lietuvos paštui ir paskutinė užfiksuota jo buvimo vieta.

Per kiek laiko galiu grąžinti prekes?

Per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo. Prekės turi būti tokios pačios išvaizdos, nenaudotos ir nepažeistame pradiniame įpakavime (jei toks buvo). Apie pageidavimą grąžinti prekes praneškite mums - atsiųsime užpildymui prekių grąžinimo aktą, kurį įdėsite į voką kartu su grąžinamomis prekėmis.

Ar galiu atsiskaityti per PayPal sistemą?

Taip tokia galimybė yra. Jei pageidaujate atsiskaityti PayPal sistema, pateikdami užsakymą, atsiskaitymo variantų lange, pasirinkite banką "Kitas", o komentaro langelyje įrašykite "PayPal". Gavę tokį užsakymą susisieksime su jumis dėl mokėjimo detalių. Minimali užsakymo, kurį galėsite apmokėti PayPal sistema, suma yra 35 € (120,85 Lt).

Ar galiu atsiskaityti banko kortele?

Banko kortele galėsite atsiskaityti per populiariausią ir saugią mokėjimų sistemą PayPal (tam nėra būtina būti PayPal naudotoju). Pateikdami užsakymą, atsiskaitymo variantų lange, pasirinkite banką "Kitas", o komentaro langelyje įrašykite "mokėjimo kortelė". Tuomet atsiųsime kvietimą apmokėti. Minimali užsakymo, kurį galėsite apmokėti tokiu būdu, suma yra 35 € (120,85 Lt).

Kas yra Pietų jūrų kriauklės perlai?

Tai perlai, pagaminti iš kriauklėse esančios perlų "statybinės" medžiagos. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Kas yra Tibeto sidabras?

Tibeto sidabras yra vario, alavo, sidabro ir kartais nikelio lydinys. Pastaraisiais metais nikelio yra praktiškai atsisakyta dėl jo alerginių savybių. Sidabro kiekis lydinyje gali būti labai skirtingas. "Senesniais laikai" sidabro kiekis sudarydavo iki 30% lydinio. Dabar dėl didėjančios kainų konkurencijos tarp gamintojų, gaminamas lydinys turi kur kas mažiau sidabro. Paprastai sidabras sudaro iki 10-20%. Dažnai gaminys yra liejamas iš pigesnio lydinio ir padengiamas labiau sidabru praturtintu sluoksniu.

Kaip teisingai įvertinti akmenėlio dydį?

Prie visų gaminių mūsų parduotuvėje rasite nurodytus jų išmatavimus milimetrais. Kad lengviau suprasti realų gaminio dydį galima įsivaizduoti panašaus dydžio žinomus daiktus. Pavyzdžiui:
- 1 lito monetos storis - 2 mm,
- 10 centų monetos skersmuo - 17 mm,
- 1 lito monetos skersmuo - 22 mm,
- 2 litų monetos skersmuo - 25 mm.

Kokios prekės yra kategorijoje "Prekės pigiau"?

Šioje kategorijoje yra prekės su įvairiais defektais. Juos, dažnai galima paslėpti, panaudojus įvairias detales ar intarpus. Konkretūs defektai yra nurodyti atsidarius prekės aprašymą. Nuotraukose dažniausiai jie nėra matomi, nes panaudojamos kokybiškų gaminių nuotraukos. Jei kylą abejonių dėl konkretaus gaminio - visuomet galite kreiptis į mus su klausimu.

Kokios prekės yra kategorijoje "Akcijos"?

Šioje kategorijoje yra kokybiškos prekės, kurios yra išparduodamos.

Ką daryti pamiršus slaptažodį?

Prisijungimo lange spauskite nuorodą "Pamiršote slaptažodį?" ir jums bus sugeneruotas bei išsiųstas naujas laikinas slaptažodis. Kartais lankytojai registruodamiesi suklysta ir įveda neteisingą savo el. pašto adresą. Tuomet, sekantį kartą, įvedus jau teisingą pašto adresą prisijungti nepavyks. Jei Jums taip nutiko - kreipkitės, ištaisysime įsivėlusią klaidą.

Kaip sužinoti apie naujas prekes?

Apie naujas prekes parduotuvės lankytojai informuojami naujienlaiškiu. Jį galite užsiprenumeruoti iš bet kurio parduotuvės katalogo puslapio, kairėje pusėje esančiame langelyje NAUJIENOS. Naujienlaiškį siunčiame ne dažniau kaip kas savaitę.
Pastaba: one.lt pašto sistemos naudotojai naujienlaiškio žinutes gauna sunkiai skaitomame formate. Taip yra, nes one.lt negali atvaizduoti raiškaus formatavimo žinučių ir yra pritaikyta tik paprastoms tekstinėms ir SMS žinutėms siųsti bei gauti. Kitų populiarių pašto sistemų (gmail, yahoo ir pan.) naudotojai tokių nepatogumų nepatiria.