Elektroninės parduotuvės www.akmenuku-vaivorykste.lt prekių pirkimo – pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu internetinėje parduotuvėje www.akmenuku-vaivorykste.lt susijusios nuostatos.
1.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis.
1.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta tuo metu, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“.

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Užsakydamas prekes, Pirkėjas atitinkamuose Pardavėjo pateiktuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
2.2. Patvirtindamas užsakymą Pirkėjas sutinka, jog 2.1. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės tikslais.
2.3. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
2.4. Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.
2.5. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus, kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Pirkėjo sutikimu.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes ir jas priimti.
3.2. Atsiskaitymo formoje pateikti pilną ir teisingą informaciją.
3.3. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.
3.4. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę, laikantis Prekių Grąžinimo taisyklėse išdėstytų nuostatų.
3.5. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje www.akmenuku-vaivorykste.lt, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui sudaryti galimybę naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis ir užsakyti bet kurias jame parduodamas prekes bei išsiųsti jas Pirkėjo nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais.
4.2. Pardavėjas, dėl susidariusių nenumatytų aplinkybių negalėdamas įvykdyti užsakymo, įsipareigoja pasiūlyti kiek įmanoma panašią prekę, o Pirkėjui atsisakius įsipareigoja grąžinti pinigus per 7 (septynias) dienas į Pirkėjo nurodytą sąskaitą.
4.3. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu, neįspėjęs Pirkėjo, laikinai sustabdyti internetinės parduotuvės veiklą tam, kad atliktų atnaujinimus.
4.4. Pardavėjas iš anksto nepranešęs pirkėjui turi teisę nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį (anuliuoti užsakymą), jei Pirkėjas nesilaiko prekių apmokėjimo tvarkos bei kitų šiose Taisyklėse nurodytų sąlygų.
4.5. Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjo asmeninius duomenis ir laikytis Privatumo nuostatų.
4.6. Pirkti prekes gali tik užsiregistravę vartotojai.

5. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai

5.1. Prekių kainos yra nurodytos eurais.
5.2. Internetinėje parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.
5.3. Užsakymai priimami 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.
5.4. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 5 (penkias) kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes.
5.5. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 5 (penkias) kalendorines dienas, užsakymas anuliuojamas.
5.6. Šiuo metu apmokėti už pirktas prekes galima bankiniu pavedimu į banko sąskaitą.
5.7. Pirkėjui pateikus užsakymą, jis yra patvirtinamas ir atskiru elektroniniu laišku išsiunčiama apmokėjimui skirta informacija (banko sąskaita, apmokėjimo suma).
5.8. Savo banko mokesčius, susijusius su pavedimu, apmoka Pirkėjas. Tai yra - pervedama suma turi sutapti su užsakyme nurodyta suma.
5.9. Minimali užsakymo suma (be siuntimo išlaidų) - 5 €. Mažesni užsakymai nėra priimami.
5.10. Perkant prekių už 35 € ir daugiau - pristatymas Lietuvoje, per pasirinktą paštomatą, siunčiant registruotu siuntimu, yra nemokamas.

Prekių pristatymas

6.1. Prekes, kurias turime sandėlyje, išsiunčiame per 1 – 4 darbo dienas.
6.2. Prekės pirkėjui yra siunčiamos tik per LP Express paštomatus. Pristatymo kaina Lietuvoje: 2,50 € (registruotas siuntimas).
6.3. Prekės yra siunčiamos per Lietuvos Paštą registruotu siuntimu, jeigu užsakovas gyvena ir prekių gavimo vieta yra ne Lietuvoje. Siuntimo kaina gali būti koreguojama, atsižvelgiant į užsakomų prekių kiekį, svorį ir siuntos dydį. Dėl koreguojamos siuntimo paslaugų kainos, su užsakovu susisieksime asmeniškai, elektroniniu paštu.
6.4. Apie prekių išsiuntimą būsite informuotas el. paštu. Jums pranešime siuntos registracijos numerį.
6.5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu paštomato adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
6.7. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

Prekių kokybė, garantijos

7.1. Visi internetinėje parduotuvėje www.akmenuku-vaivorykste.lt parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
7.2. Pasirinkdami prekes, atkreipkite dėmesį į prekių aprašyme pateiktus apytikslius jų išmatavimus. Lūkesčių neatitinkantis dydis nėra pagrindas pretenzijai.
7.3. Parduotuvės kataloguose pateikiame nuotraukas galimai labiau atitinkančias prekių spalvą, tačiau tiksliai jų pavaizduoti yra beveik neįmanoma - tai priklauso ne tik nuo apšvietimo, foto technikos, vaizdų apdorojimo programų, bet ir nuo jūsų naudojamo monitoriaus charakteristikų bei nustatymų. Be to, kai kurių gaminių spalvos skiriasi tarpusavyje. Todėl garantuoti, kad gautas gaminys tiksliai atitiks Jūsų monitoriuje vaizduojamas spalvas neturime galimybių.

8. Prekių grąžinimas ir keitimas

8.1. Prekės yra grąžinamos ir keičiamos pagal 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
8.2. Prekės yra grąžinamos ir keičiamos per 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo siuntos atsiėmimo datos.
8.3. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas turi teisę nepriimti daikto grąžinimui.
8.4. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
8.5. Norit grąžinti prekes, prašome susisiekti su mumis. Jums atsiųsime "Prekių grąžinimo aktą", kurį užpildžius kartu su grąžintinomis prekėmis, turėsite išsiųsti registruota siunta atgal Pardavėjui į nurodytą paštomatą.
8.6. Grąžinant prekes, kurios neatitiko Jūsų lūkesčių, pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinant nekokybišką prekę arba dėl mūsų kaltės atsiustą ne tą prekę, pašto išlaidos yra apmokamos mūsų parduotuvės sąskaita.
8.7. Grąžinant prekes, kurios neatitiko Jūsų lūkesčių, pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinant nekokybišką prekę arba dėl mūsų kaltės atsiustą ne tą prekę, pašto išlaidos yra apmokamos mūsų parduotuvės sąskaita.
8.8. Pasibaigus 14 dienų laikotarpiui pretenzijos nėra priimamos.
8.9. Grąžinamos arba keičiamos prekės turi būti savo originalioje nepažeistoje pakuotėje (jei tokia buvo), tvarkingos ir nenaudotos, nesugadintos ar kitaip pažeistos.
8.10. Jei pastebėjote, kad trūksta prekių arba, kad įdėta ne ta prekė, arba ji pažeista, susisiekite su mumis.

9. Informacijos siuntimas

9.1. Pardavėjas visus informacinius pranešimus ir pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais, siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
9.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninės parduotuvės nurodytais kontaktais.

10. Baigiamos nuostatos

10.1.Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
10.2. Visi nesutarimai, kilę ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.