Pirkimo tvarka

Prekių užsakymas

 1. Pirkti prekes gali tik užsiregistravę vartotojai.
 2. Klientas gali papildyti krepšelį prekėmis arba prekes iš jo pašalinti, kol užsakymas nėra pateiktas.
 3. Minimali užsakymo suma (be siuntimo išlaidų) - 5 €. Mažesni užsakymai nėra priimami.
 4. Užsakymo metu automatiškai yra patikrinama, ar užsakomas prekių kiekis yra prekyboje. Leidžiama užsakyti tik turimą prekių kiekį. Jei dėl kokių nors priežasčių, po užsakymo pateikimo, nėra galimybės pateikti užsakytų prekių kiekio, apie tai klientas būtinai informuojamas.
 5. Užsakymo pateikimo metu prekės yra rezervuojamos.
 6. Jei patvirtinimo apie prekių rezervavimą negaunate per artimiausią darbo dieną, būtinai kreipkitės į mus - gali būti, kad jūsų pašto sistema nepriėmė žinutės arba ji pateko į brukalo (spam, junk mail) aplanką. Taip dažniausiai nutinka yahoo.com bei one.lt naudotojams. Paprastai prekės rezervuojamos ir klientas apie tai informuojamas kelių valandų bėgyje.
 7. Užsakymas pradedamas vykdyti ir prekės yra išsiunčiamos gavėjui tik po apmokėjimo.
 8. Jei užsakymas nėra apmokamas per 4 kalendorines dienas, jis yra anuliuojamas, o prekės gražinamos atgal į prekybą.
 9. Vartotojas, prisijungęs prie parduotuvės, gali stebėti užsakymų būklę bei peržiūrėti visus iki tol atliktus užsakymus.

Apmokėjimas

 1. Šiuo metu apmokėti galima pinigus pervedant į banko sąskaitą.
 2. Vartotojui pateikus užsakymą, jis yra patvirtinamas ir išsiunčiamos apmokėjimo detalės (banko sąskaita, apmokėjimo suma).
 3. Apmokant už prekes, mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį.
 4. Savo banko mokesčius, susijusius su pavedimu, apmoka klientas. Tai yra - pervedama suma turi sutapti su užsakyme nurodyta suma.
 5. Jei pavedimas atliekamas iš užsienio, klientas apmoka visus tarptautinio pavedimo mokesčius, įskaitant ir gavėjo banko mokesčius. Apie tokią galimybę, teiraukitės savo banke.

Pristatymas

 1. Užsakytos prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po apmokėjimo.
 2. Prekės siunčiamos LP Express paštomatu.
 3. Apie prekių išsiuntimą būsite informuotas el. paštu. Jums pranešime siuntos registracijos numerį.
 4. Pristatymo kaina Lietuvoje: 2,50 € (registruotas siuntimas).
 5. Perkant prekių už 35 € ir daugiau - pristatymas Lietuvoje, per pasirinktą paštomatą, siunčiant registruotu siuntimu, nemokamas.
 6. Užsakymus nuo 20 € ir daugiau, atskiru susitarimu, galima atsiimti Kaune. Tokiu atveju apmokėti galima atsiimant prekes. Apie tai, kad norėsite prekes atsiimti be siuntimo, parašykite "Pastabų" skiltyje, užsakymo metu.
 7. Mes neatsakome už kurjerių tarnybų vėlavimą, pristatant siuntas gavėjui į jo pasirinktą paštomatą, siuntinio ar jo turinio sugadinimą siuntimo metu bei siuntos pradanginimą dėl kurjerių tarnybų kaltės.

Prekių grąžinimas

 1. Prekės yra grąžinamos ir keičiamos pagal LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymą Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" per 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo siuntos atsiėmimo datos.
 2. Norit grąžinti prekes, prašome susisiekti su mumis, jums persiųsime prekių grąžinomo aktą, kurį užpildžius kartu su grąžintinomis prekėmis išsiųsite registruota siunta.
 3. Grąžinant prekes, kurios neatitiko Jūsų lūkesčių, pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinant nekokybišką prekę arba dėl mūsų kaltės atsiustą ne tą prekę, pašto išlaidos yra apmokamos mūsų parduotuvės sąskaita.
 4. Pasibaigus 14 dienų laikotarpiui pretenzijos nėra priimamos.
 5. Grąžinamos arba keičiamos prekės turi būti savo originalioje nepažeistoje pakuotėje (jei tokia buvo), tvarkingos ir nenaudotos, nesugadintos ar kitaip pažeistos.
 6. Jei pastebėjote, kad trūksta prekių arba, kad įdėta ne ta prekė arba ji pažeista, susisiekite su mumis.

Prekių katalogas

Siekiame, kad peržiūrėdami prekes kataloge gautumėte kuo išsamesnę informaciją ir susidarytumėte kuo tikslesnį įsivaizdavimą apie prekių charakteristikas:

 1. Pasirinkdami prekes, atkreipkite dėmesį į prekių aprašyme pateiktus apytikslius jų išmatavimus. Lūkesčių neatitinkantis dydis nėra pagrindas pretenzijai.
 2. Kataloge pateikiame nuotraukas galimai labiau atitinkančias prekių spalvą, tačiau tiksliai jų pavaizduoti yra beveik neįmanoma - tai priklauso ne tik nuo apšvietimo, foto technikos, vaizdų apdorojimo programų, bet ir nuo jūsų naudojamo monitoriaus charakteristikų bei nustatymų. Be to, kai kurių gaminių spalvos skiriasi tarpusavyje. Todėl garantuoti, kad gautas gaminys tiksliai atitiks Jūsų monitoriuje vaizduojamas spalvas neturime galimybių. Patirtis rodo, kad sunkiausiai yra teisingai atvaizduoti mėlynus atspalvius.