Avinas

Šis zodiako ženklas yra susijęs su Ugnimi, tad kiekvienam Avinui tinkamiausios splavos yra raudona, geltona ir oranžinė. Rinkitės kvadrato ir ovalo formos talismanus, nes šios figūros yra siejamos su valdžia, galia ir pergale. Jei abejojate dėl tinkamo akmenuko, geriausias pasirinkimas bus Labradoritas, Koralas bei Jaspis. Šie akmenys nuramis jūsų karštą būdą.

Palankiausia diena – Antradienis
Geriausias paros laikas: 12 - 14 h
Sėkmės skaičiai: 9, 18, 27

Jautis

Tai Žemės atstovas ir savo prigimtimi spinduliuoja ramybę bei pastovumą. Šio zodiako atstovams palanku rinktis švelnias spalvas – rožinę, melsvai mėlyną. Mėgstamiausi papuošalai turėtų būti pagaminti iš vario. Sadolitas ir Rožinis Kvarcas – pusbrangiai akmenys, kurie niekada nepaliks bėdoje.

Palankiausia diena – Penktadienis
Geriausias paros laikas: 14 – 16 h
Sėkmės skaičiai: 6, 15, 24

Dvyniai

Šio ženklo atstovui svarbu, kad jo gyvenime būtų kas nors stabilu ir harmoninga. Tai padaryti padės geltona ir oranžinė spalvos, o amuletu galėtų būti atsitiktinai kur gamtoje rasta paukščio pluksna. Sėkmę ir gerovę pritraukti padės Citrino akmuo, o santykius sustiprins bei dvasinę ramybę atneš Tigro akies akmenukai bei brangakmenis Smaragdas.

Palankiausia diena – Trečiadienis
Geriausias paros laikas: 16 – 18 h
Sėkmės skaičiai: 5, 14. 23

Vėžys

Šio zodiako ženklo atstovai mėgsta viską, kas susiję su vandeniu, tad bet kas, turintis tokių asociacijų, nuteiks Vėžius palankiai. Balta, sidabro, baltai melsva spalvos saugo po Vėžio ženklu gimusius žmones. Tikrasis Mėnulio akmuo, Agatas ir Amazonitas atneša laimę, padeda stiprinti sveikatą. Vėžiams ypač palankus Sidabro metalas.

Palankiausia diena – Pirmadienis
Geriausias paros laikas: 18 – 20 h
Sėkmės kaičiai 2, 7, 11, 16

Liūtas

Šis zodiako ženklas simbolizuoja galią ir valdžią, tad ir talismanų šio ženklo atstovams reikia labai stiprių. Tokiais gali būti senoviniai, antikvariniai papuošalai su brangakmeniais, dar geriau, jeigu einantys toje pačioje giminėje iš kartos į kartą. Liūtui tinkamiausias metalas – auksas, o dar daugiau galios ir apsaugos suteiks Rubino su auksu papuošalai. Tinkamiausi pusbrangiai akmenys yra Natūralus Saulės akmuo, Gintaras. Tinkamiausios spalvos – auksinė, geltona, oranžinė.

Palankiausia diena – Sekmadienis
Geriausias paros laikas: 8 – 10 h
Sėkmės skaičiai: 1, 4 10

Mergelė

Šis ženklas priklauso Žemės stichijai. Mergelėms labiausiai tinka papuošalai iš keramikos, o tinkamiausios spalvos – ruda, žalia, mėlyna. Sėkmę šio ženklo atstovams atneša Agatas, Nefritas, Fluoritas. O pastarasis akmuo dar ir padeda įžiebti meilės aistrą.

Palankiausia diena – Trečiadienis
Geriausias paros laikas: 10 – 12 h
Sėkmės skaičiai: 5, 14, 23

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai visur ir visada ieško harmonijos, tad ir jų talismanai turėtų simbolizuoti darną. Vėrinius ir žiedus su Koralais, Akvamarinu ar Mokaitu rinkitės tokios formos, kuri simbolizuotų pusiausvyrą. Tai galėtų būti – gėlės žiedas, paukščio ar svarstyklių simbolis. Jums tinkamiausios spalvos yra žalia, rožinė ir melsva.

Palankiausia diena – Penktadienis
Geriausias paros laiaks: 12 – 14 h
Sėkmės skaičiai 6, 15, 24

Skorpionas

Šiam ženklui sustiprinti savo energiją, tapti dar galingesniu padeda tinkamai parinkti amuletai. Dažnai, šio ženklo atstovas pats atranda jam tinkamiausią amuletą (rasta kriauklė pajūryje, paukščio plunksna ar smulkus pinigėlis, ypač surastas svečioje šalyje). Šio ženklo spalvos – ryškiai raudona, purpurinė ir juoda. Kadangi Skorpionai yra labai mistiškos asmenybės, priklausančios Vandens stichijai, jiems ypač tinkami yra papuošalai su Sidabru, kuriuose inkrustuoti Granato ir natūralaus Malachito akmenukai.

Palankiausia diena – Antradienis
Geriausias paros laiaks: 14 – 16 h
Sėkmės skaičiai: 9, 18, 27

Šaulys

Šio ženklo atstovai pasižymi stipriu temperamentu. Jiems tinka talismanai, kurie padeda siekti tikslo – ypač strėlės formos. Ne veltui šių ženklų simbolis yra lankas ir strėlė. Būtent strėlės formos talismanas gali padėti šio ženklo atstovams rasti antrąją pusę. Turmalinas ir Lazūritas yra tie akmenys, kurie labiausiai Šauliams pagelbės, kai sušlubuos sveikata, o Avantiūrinas padės prišaukti finansinę sėkmę. Tinkamiausios spalvos yra violetinė, mėlyna.

Palankiausia diena – Ketvirtadienis
Geriausias paros laikas: 16 – 18 h
Sėkmės skaičiai: 9, 12, 31

Ožiaragis

Tai dar vienas ženklas, kuris priklauso Žemės stichijos ženklams. Na, o neišklysti iš tikrojo, teisingo kelio ir išlaikyti blaivią galvą padėls Kalnų krištolo akmenukai. Šis akmuo Ožiaragiui taip pat padės pritraukti finansinę sėkmę bei gerovę. O tinkamiausios spalvos yra ruda ir violetinė.

Palankiausia diena – Šeštadienis
Geriausias paros laikas: 18 – 20 h
Sėkmės skaičiai: 1, 4, 8, 10

Vandenis

Šis ženklas priklauso Oro stichijai ir turbūt vienintelis iš visų zodiako ženklų labiausiai vertina ir tiki talismano galiomis. Vienas tinkamaiusių talismanų – yra paukštis, o ypač balandis. Tai gali būti ir šio paukščio plunksna. Iš natūralių akmenukų Vandeniui labaiusiai tinkami yra Akvamarinas, kuris suteikia išminties, Gintaras, kuris gelbsti ieškant meilės, o Ametistas padės greičiau pasveikti susirgus.

Palankiausia diena – Šeštadienis
Geriausias paros laikas: 8 – 10 h
Sėkmės skaičiai: 4, 8, 13

Žuvys

Žmonės gimę po šiuo ženklu yra labai mistiški ir tiki sėkme bei likimu. Todėl išsirinkti talismanai ar amuletai padeda išlikti tvirtais ir stipriais. Šio ženklo atstovams tinka daiktai, susiję su vandeniu (kriauklytės, perliukai, ypač rasti moliusko viduje ar natūralaus koralo gabaliukai). Tinkamiausios spalvos melsva ir šviesiai violetinė, o negandas išvaikys ir sėkmę atneš papuošalai, kuriuose bus suverti Akvamarino, Ametisto, Fluorito ar Perlų karoliukai.

Palankiausia diena – Ketvirtadienis
Geriausias paros laiaks: 10 – 12 h
Sėkmės skaičiai: 3, 7, 12